KONST / Litografier / Färglitografi 14409061
nr 1440 9061
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 176/220, daterad 1980. Färglitografi, bildmått: 60x55, yttermått inklusive ram: 85x73 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:14:31
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe